Se afișează postările cu eticheta Erreway. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Erreway. Afișați toate postările

luni, 30 noiembrie 2009

Memories are coming back with every old song

Am dat, din intamplare, de o melodie foarte veche a formatie Erreway [acum dezbinata], melodia Sera de Dios. Mi-am adus aminte cat imi placeau acum cativa ani, cat de revoltata am fost cand au aparut RBD, o copie diforma, oribila si stupida a lor, mi-am amintit cat imi placea serialul ala, cum amanam temele ca sa ma uit in liniste... :-< Miss them.
[Ascultati Sera de Dios, sau Dije Adios, sau Tiempo, sau Amor de Engano... Pe mine m-au dus undeva departe, in timp, cand nu aveam nici o grija... As vrea sa vad inca o data seria. :X]